Bezpieczny wypoczynek Zakopane

Apartamenty z dala od zgiełku i tłumów

W Aparthotelu Prestige wierzymy, że bezpieczeństwo to podstawa dobrego wypoczynku w Zakopanem.

Zobacz, jak przygotowaliśmy apartamenty na Twój przyjazd i jakie dodatkowe zabezpieczenia wprowadziliśmy w częściach wspólnych aparthotelu.

 

 

Lokalizacja z dala od tłumów

4 etapy dezynfekcji

Swoboda w przygotowaniu posiłków

Bezpieczne apartamenty Zakopane

4-stopniowa procedura bezpieczeństwa

W Aparthotelu Prestige masz pewność, że zarezerwowany przez Ciebie apartament w Zakopanem został profesjonalnie przygotowany na Twój przyjazd. By zapewnić naszym gościom maksymalnie bezpieczny wypoczynek, wprowadziliśmy 4-stopniową procedurę bezpieczeństwa:

 

l

1. Ozonujemy

Profesjonalne ozonowanie skutecznie oczyszcza powietrze w apartamentach i niszczy mikroorganizmy.

l

2. Wietrzymy

Po ozonowaniu apartamenty są dodatkowo porządnie wietrzone.

l

3. Dezynfekujemy

Dezynfekujemy wszystkie powierzchnie i przedmioty w apartamentach, m.in.: piloty do telewizorów, włączniki światła, blaty, klamki, armaturę łazienkową czy sprzęty kuchenne.

l

4. Robimy przerwę

Wprowadziliśmy dodatkowy dzień przerwy między wymeldowaniem a zameldowaniem kolejnych gości w apartamencie.

 

Co jeszcze? W trosce o bezpieczny wypoczynek pościel i ręczniki pierzemy w certyfikowanej pralni w podwyższonym reżimie sanitarnym. Zmywarka w każdym apartamencie pozwala zaś umyć w wysokiej temperaturze zastawę stołową, sztućce i naczynia kuchenne.

Zakopane to nie tylko gwarne i tętniące życiem Krupówki. Nasze apartamenty mieszczą się w spokojnej okolicy, niemal na samym skraju podhalańskiej łąki. Lokalizacja blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego daje nieprzebrane możliwości wypoczynku na łonie natury. Obawiasz się popularnych szlaków? Tatry to nie tylko Morskie Oko i Giewont. Nasza recepcja podpowie, gdzie znaleźć ciche, malownicze trasy – puste nawet w wakacje.

W przeciwieństwie do typowego hotelu w Zakopanem, w Aparthotelu Prestige możesz do minimum ograniczyć kontakty z innymi gośćmi. Śniadanie i pozostałe posiłki przygotujesz w luksusowo wyposażonym aneksie kuchennym w apartamencie, a dzięki zmywarce nie musisz martwić się o brudne naczynia. Taka swoboda w przygotowaniu posiłków sprawia, że przez całe wakacje w Zakopanem możesz być niezależny od wizyt w restauracjach.

 

Nie wyobrażasz sobie poranka bez aromatycznej kawy z ekspresu z delikatnie spienionym mlekiem? W Aparthotelu Prestige możesz zamówić ją w lobby barze i wypić w apartamencie, np. na balkonie.

Bezpieczny hotel Zakopane

Wybierz bezpieczny wypoczynek

Bezpieczny hotel to bezpieczny wypoczynek. W Apart hotelu Prestige Zakopane wdrożyliśmy wszystkie procedury higieny i bezpieczeństwa, zalecane przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszystko po to, byś w naszych luksusowych apartamentach w Zakopanem czuł się bezpiecznie jak w domu.

 

Bezpieczeństwo w częściach wspólnych Aparthotelu Prestige Zakopane

Jacuzzi w SPA wyposażone są w nowoczesny system basenowy, który skutecznie filtruje i oczyszcza wodę. ✔ Wszystkie części wspólne w obiekcie są codziennie regularnie dezynfekowane. ✔ Przy wejściu do hotelu oraz na recepcji znajdują się płyny do dezynfekcji rąk. ✔ Proces meldowania i wymeldowania został skrócony do minimum. ✔ Terminal płatniczy jest dezynfekowany po każdym użyciu. ✔ Obsługa hotelu wyposażona jest w rękawiczki i maseczki ochronne. ✔ Szyby ochronne na recepcji pomagają jeszcze lepiej zapewnić bezpieczną przestrzeń.
Bezpieczny Hotel Zakopane

Zapraszamy na bezpieczny wypoczynek w Zakopanem!

pl Polish
X